Глава Мінкомзв’язку: Pokemon GO могли створити за участю спецслужб

размещено в: Новости | 0
Глава Мінкомзв’язку: Pokemon GO могли створити за участю спецслужб
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Гра Pokemon Go могла бути створена за участю спецслужб. Метою міг стати збір відеоконтенту. Таку думку висловив міністр зв’язку і масових комунікацій-Микола Нікіфоров.

“У мене складається підозра, що цей додаток створено, в тому числі, за участю якихось спецслужб, які збирають відеоінформацію на території всіх країн, всього світу”, — цитує ТАСС виступ Нікіфорова на форумі “Територія смислів”.

Читайте також: Пустили покемона в город: ігровий хіт вламується в акаунт Google

“Намагатися зрозуміти, що відбувається в нашому смартфоні або каналі зв’язку під час гри з покемонами практично неможливо без того, щоб знизити частку закордонного софта операційних систем”, — пояснив міністр.

Необхідності блокувати гру в покемонів Никифоров, за його словами, не бачить. “Я вважаю, що людину кожен день оточує багато небезпек, і у людей, у яких усе в порядку з головою, ризик потрапити в ці небезпеки набагато менше. Я думаю, що не варто займатися законодавчим регулюванням небезпечних ігор”, — сказав він.

Нагадаємо, незабаром після виходу Pokemon GO 6 липня в США гру викрили у некоректному поводженні з конфіденційною інформацією користувачів. Розробники без відома гравців отримували повний доступ до пошти, фотографій та інших даних тих, хто авторизувався в грі за допомогою облікового запису Google. У Niantic Labs — до 2015 року належала Google компанії, що розробила гру — повідомили, що занадто “нахабні” права Pokémon GO отримувала за помилку, яка незабаром була виправлена.

Однак, багато хто вже встигли розробити цілі теорії змови — мовляв, за Niantic можуть стояти ресурси венчурного фонду ЦРУ, що поступають туди, у свою чергу, від Національного агентства геопросторової розвідки (NGA). Це урядове агентство США, в завдання якого входить забезпечення військових, державних та громадських користувачів даними видової розвідки і картографічною інформацією.

На думку автора конспірологічній теорії, ловці покемонів, самі того не відаючи, є агентами NGA. Коли того треба буде терміново отримати дані про будь-якій точці в світі (а глобальний запуск Рокемоп GO не за горами), достатньо буде просто розмістити там у грі рідкісного покемона і через кілька хвилин одержати зображення місцевості з камер смартфонів гравців.

Оставить ответ