Глава Tesla пропонує вимостити даху сонячними панелями

размещено в: Новости | 0
Глава Tesla пропонує вимостити даху сонячними панелями
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Голова ради директорів SolarCity Ілон Маск заявив, що його компанія зайнята розробкою “сонячної даху” — настилу для будинків, в який будуть вбудовані сонячні батареї. Підприємець бачить в цій ніші величезні перспективи, оскільки кожен рік покрівлю міняють близько 5 мільйонів американців.

Втім, розрахунки Маска можуть виявитися невірними. За даними фірми GTM, яка відслідковує ринок відновлюваних джерел енергії, за минулий рік всього 450 домовласників в США встановили сонячні панелі на дах.

Інноваційна дах обійдеться дорожче звичайної, проте розробка SolarCity, можливо, виявиться довговічніше, і дозволить заощадити на електриці. Як повідомив на конференц-дзвінок глава компанії Ліндон Рів, до кінця року SolarCity анонсує два нових продукту, і “розумна” дах — один з них.

SolarCity знаходиться в процесі поглинання з боку Tesla, яку очолює Маск. Угода на $2,6 мільярда була погоджена керівництвом обох компаній і зараз очікує схвалення акціонерів.

Розробки Tesla і SolarCity доповнюють один одного. Крім електрокарів, Tesla, що випускає побутові акумулятори Powerwall, які важать близько 100 кілограм і кріпляться на стіну. Пристрій може запасати 10 кВт-годин електроенергії. Гаджет, наприклад, може застосовуватися в якості страховки від перебоїв у міській мережі електроживлення. Powerwall також стане в нагоді тим, хто використовує сонячні батареї, щоб запасати енергію на ніч.

Джерело: Seeking Alpha

Оставить ответ