Глава Über посварився з водієм сервісу

размещено в: Новости | 0
Глава Über посварився з водієм сервісу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Генеральний директор Über Тревіс Каланик під час поїздки на машині Über класу Black у ступив у перепалку з водієм, який звинуватив главу компанії в заниженні виплат. Відео інциденту потрапило в мережу.

У ролику видно, що Каланик їде в компанії двох жінок і міркує про те, що кожен рік є для нього випробуванням. «Я так живу. Я знаю, що кожен рік буде важким. Якщо стало легко, це означає, що я недостатньо наполегливо працюю», — розповідав він.

Перед виходом з таксі Каланик вирішив попрощатися з водієм, однак 37-річний Фаузі Камелем почав діалог з Калаником. Камель заявив, що Über весь час піднімає стандарти обслуговування, але ціни при цьому тільки знижуються.

Глава компанії спробував пояснити, що Über утримує тарифи на одному рівні в категорії Black, а в цілому ціни знижуються через посилення конкуренції. «Ми почали з високих цін. Нам довелося спустилися нижче, не тому що ми так захотіли, а тому що інакше ми вилетимо з бізнесу. Зараз Lyft не виглядає конкурентом, тому що я їх поборов. Однак якщо б я цього не зробив то, впевнений, нас би знищили».

Водій знову звинуватив Каланика у зниженні тарифів в категорії Black, однак Каланик назвав це «нісенітницею». Видання Bloomberg роз’яснює, що у 2012 році поїздка з Сан-Франциско на машині Über Black коштувала $4,90 за милю і $1,25 за хвилину, але з тих пір тарифи впали до $3,75 за милю і $0,65 за хвилину. Після того, як Камель сказав, що втратив $97 тисяч із-за падіння виплат, у Каланика урвався терпець.

«Знаєш, що? Деякі люди не беруть на себе відповідальність за свої вчинки. Вони звинувачують всіх навколо за свої невдачі. Щасливо!» — заявив Каланик.

Після цього він вийшов з автомобіля, грюкнувши дверима. Bloomberg зазначає, що працює в Über з 2011 року Камель оцінив пасажира в одну зірку з п’яти.

Оставить ответ