Глава «ВКонтакте» підтвердив розробку алгоритмічної стрічки новин

размещено в: Новости | 0
Глава «ВКонтакте» підтвердив розробку алгоритмічної стрічки новин
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Російська соціальна мережа «ВКонтакте» активно працює над алгоритмами, які дозволили б відмовитись від хронологічної стрічки новин, запропонувавши користувачам в першу чергу найцікавіші записи і позбавивши їх від інформаційного перевантаження. Про це в інтерв’ю «Комерсанту» заявив генеральний директор соцмережі Борис Добродєєв.

За його словами, в середньому користувач в VK підписаний на кілька сотень джерел інформації, які в день генерують тисячі постів. Пропустити через себе таку кількість інформації дуже непросто, у користувачів зростає інформаційна перевантаження, а інтерес до продукту – новинний стрічці соцмережі – падає.

«Зрозуміло, VK в курсі цієї проблеми, і зараз всередині компанії тестується алгоритмічна стрічка новин, яка має цю проблему вирішити, – розповів генеральний директор «ВКонтакте». – В VK з 2012 року є стрічка новин з рекомендаціями для користувачів, зараз же мова йде про істотне поліпшення її алгоритмів».

Алгоритми будуть визначати, яка саме інформація для даного користувача буде найбільш важлива і цікава, і ставити на перші позиції у стрічці оновлень саме її, «відсікаючи спам і інформаційний шум». При цьому Добродєєв пообіцяв, що користувачам, які не бажають довіряти формування стрічки алгоритмами, дадуть можливість залишити все по-старому.

Джерело: «Комерсант»

Оставить ответ