Главу Apple застыдили за нечіткий знімок

размещено в: Новости | 0
Главу Apple застыдили за нечіткий знімок
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Коли ти очолюєш IT-компанію, яка випускає один з найпопулярніших у світі смартфонів, варто ретельніше відбирати знімки перед тим, як викласти їх в соцмережі. Такий урок напередодні засвоїв генеральний директор Apple Тім Кук.

Кук був присутній на матчі за Суперкубок – головному подію футбольного сезону в США – і вирішив привітати виграла команду, опублікувавши фотографію з поля. Все б нічого, але знімок вийшов розмитим.

Colorado Rocky Mountain High congrats @Broncos! pic.twitter.com/3l3gpqWaKj

— Tim Cook (@tim_cook) 8 лютого 2016

Просуваючи iPhone, Apple приділяє особливу увагу в маркетингу якістю камери своїх смартфонів. Нещодавно компанія запустила проект “Знято на iPhone 6s”. Відібравши у відкритих джерелах 53 відмінних знімків, зроблених останньою моделлю смартфона Apple розмістить їх на білбордах у 85 містах 26 країн світу.

Знімок, зроблений напередодні Куком, навряд чи має шанси потрапити в проект, про що користувачі Twitter не забули повідомити чолі Apple. “Знято на iPhone 7″, “бро, ти краще сфотографувати не міг?”, “Це що, айфоном знято? Боже, сподіваюся немає, Тім”, “ви це на iPad зняли?” – вправлялися в дотепності фоловерів Кука, які, мабуть, викладають у соцмережі тільки ідеальні фотографії.

Не обійшлося і без фотомонтажу, на якому невдалий кадр вставили на білборд минулорічної кампанії “Знято на iPhone 6″.

Читайте також: iPhone 7: головні особливості майбутнього флагмана Apple відомі

Як повідомив кілька днів тому авторитетний аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо, iPhone 7 Plus буде укомплектований сучасною камерою з двома лінзами і оптичним зумом з можливістю 2-3-кратного збільшення. Поєднання ширококутного і телеоб’єктиву, сказав експерт, дозволить захоплювати більше даних зображення, що призведе до суттєвого підвищення якості знімків.

Джерело: @tim_cook

Оставить ответ