Головний російський торрент-трекер заблокують в понеділок

размещено в: Новости | 0
Головний російський торрент-трекер заблокують в понеділок
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Рішення про довічну блокування популярного торрент-трекера Rutracker.org, прийняте раніше Мосміськсудом, набула чинності. Про це повідомляє РБК з посиланням на представника позивача – російської «дочки» музичного лейбла Warner Music.

Як випливає з наявної у розпорядженні видання копії документа, друк секретаріату Мосміськсуду на нього датується 22-го січня. Це означає, що вже в понеділок, 25 січня рішення передадуть в Роскомнадзор, щоб відомство забезпечило приведення “вічної” блокування виконання.

Нагадаємо, рішення про довічну блокування Rutracker.org було прийнято Мосміськсудом 4 грудня 2015 року по об’єднаному позовом видавництва «Ексмо» і «С. Б. А. Продакшн» – російської компанії, яка належить Warner Music.

Rutracker — один з найстаріших і найбільш популярний торрент-трекер в Рунеті, його місячна аудиторія, за даними SimilarWeb, перевищує 75 мільйонів чоловік. Раніше на цьому тижні набуло чинності рішення про довічну блокування ще 13 російських торрент-трекерів.

Так званий антипіратський закон почав діяти в Росії 1 серпня 2013 року. Спочатку під захист підпадали тільки відеоматеріали, проте в листопаді 2014 року закон був розширений, в реєстр були додані музика, книги та програмне забезпечення. Довічна блокування сайту-порушника стала можлива після вступу з 1 травня в силу розширеної версії антипіратського закону у разі рецидиву.

Джерело: РБК

Оставить ответ