Google дозволить розплачуватися за покупки голосом

размещено в: Новости | 0
Google дозволить розплачуватися за покупки голосом
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google анонсувала експериментальний проект Hands Free, який покликаний спростити процес безконтактної оплати. Новий сервіс — Hands Free — дозволить покупцеві розплатитися за товар з допомогою фрази “Я заплачу через Google” (i’ll pay with Google), не дістаючи гаманця або смартфона з кишені.

Додаток Hands Free вже випущено для Android-пристроїв (Jelly Bean 4.2+) і “айфонів” (4S+), однак сама функція оплати “без рук” працює у тестовому режимі. Розплатитися “голосом” поки що можна тільки в деяких магазинах і кафе Сан-Франциско, включаючи мережі швидкого харчування “Макдональдс” та піцерії “Папа Джонс”.

 

Hands Free — це самостійне мобільний додаток, не пов’язане із платіжною функцією Android Pay. Нова система визначає місце розташування людини по Wi-Fi, Bluetooth LE, локаційним службам та іншим датчикам, вбудованою в смартфон. Після того, як користувач скаже “Я заплачу через Google”, продавцю залишається звірити ініціали та фотографію, попередньо завантажену Hands Free.

Крім того, в деяких магазинах встановлені камери, які посвідчують особу покупця автоматично. Знімки, зроблені камерами, видаляються відразу ж, а торгові точки не мають доступу до даних банківської карти, говорять в Google.

Джерело: Google Hands Free

Оставить ответ