“Google Фото” на iPhone навчилися перетворювати Live Photos GIF

размещено в: Новости | 0
“Google Фото” на iPhone навчилися перетворювати Live Photos GIF
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google випустила оновлене додаток Google Фото” для iOS-пристроїв. Головне нововведення — можливість перетворювати “ожилі” фото (Live Photos), доступні для зйомки і перегляду тільки на гаджетах Apple, в анімовані GIF-файли і короткі відеокліпи. Версія 2.0 вже доступна для завантаження з App Store.

Інтернет-пошуковик цього літа випустив нову програму Motion Stills, яка автоматично сканує галерею смартфона на наявність Live Photos і перетворює їх у “гифки”, попутно стабілізуючи відео і зменшуючи “тряску”. Тепер ця технологія доступна в якості нової функції “Google Фото”.

Так, нова версія програми дозволяє ділитися “живими” фото на Instagram, що раніше було неможливо. Крім цього, “Google Фото” полегшує публікацію роликів на YouTube і дозволяє сортувати зображення в альбомах за часом зйомки або датою додавання.

Функція “ожилих” фотографій, що з’явилася в iOS 9.1 на iPhone 6S і iPhone 6S Plus, що дозволяє зберегти знімок у русі — за 3 секунди до і після того, як була зроблена фотографія. Зйомка Live Photos можлива тільки на нових i-пристроях.

Джерело: Google Фото (iTunes)

Оставить ответ