Google Home: “та, що все чує” колонка для будинку

размещено в: Новости | 0
Google Home: “та, що все чує” колонка для будинку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google на що проходить в Маунтін-В’ю конференції I/O представила “розумну” колонку Google Home. Новинка, подібно “хто слухає” динаміку Amazo Echo, володіє системою з декількох мікрофонів, які можуть вловити голосову команду з далекого кінця кімнати.

Як стверджують представники інтернет-пошукача, Home справляється зі своїми завданнями краще за конкурента. Сам гаджет являє собою циліндр з “зрізаною” верхівкою, чомусь схожий на вазу або світильник. Його конструкція, як у роутера OnHub, є модульною: корпус можна змінити, щоб колонка вписалася в інтер’єр.

Одне з основних призначень Google Home — прослуховування музики, з чим той же Echo справляється неважливо. Динамік “насправді наповнює кімнату” чітким і чистим звуком, навіть на максимальному рівні гучності, сказали розробники.

Крім того, система підтримує установку декількох колонок в різних кімнатах. Так, користувач може “поговорити” з будь-якої з них, попросивши включати музику на інших пристроях. Апарат підтримує Google Play Music і інші сервіси Google Cast, наприклад Spotify. Також Google Home буде сумісний з пристроями домашньої автоматизації, такими як термостати і системи освітлення, щоб ними можна було керувати голосом.

В колонку буде вбудований новий голосовий помічник — Google Assistant. Асистент вміє робити все те ж саме, що Google Now на Android-смартфонах, проте здатний розуміти суть прохання без уточнюючих питань. Зокрема, Google Assistant відстежує контекст: якщо спочатку запитати його про гравця футбольного клубу, а потім попросити назвати номер, то помічник здогадається, що наступні питання напевно пов’язані з попередніми.

Як сказав глава компанії Сундар Пичаи, Google Assistant — помічник “розмовного” типу, як чат-бот, який забезпечує безперервний двосторонній діалог, а не просто реагує на окремі прохання. Реліз Google Home запланований на цей рік. Вартість новинки буде оголошена пізніше.

Джерело: The Verge

Оставить ответ