Google і Acer представили моноблок для відеоконференцій

размещено в: Новости | 0
Google і Acer представили моноблок для відеоконференцій
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Більшість корпоративних користувачів не готові замінити Windows-ПК або «маки» на ноутбуки, неттопи і моноблоки з операційкою Chrome OS – «операційка-браузер» поки обмежена у своїх можливостях у порівнянні з традиційними ОС. Однак у ряді сценаріїв використання Chrome-пристрої виявляються економічно вигідними і зручними – наприклад, в освітніх установах або для організації відеоконференцій.

Саме удаленое спілкування «обличчям до обличчя» в Google і Acer проголосили головною функцією нового пк-моноблока з Chrome OS – Chromebase for meetings. Пристрій отримав 24-дюймовий сенсорний FullHD-екран, вбудовану HD-відеокамеру, а також 4 мікрофони і стереодинаміки.

В ціну, складову стартової конфігурації 799 доларів США, входить також оплата першого року обслуговування в розмірі 250 доларів – комп’ютер пропонується корпоративним замовникам як рішення «під ключ», автоматично оновлюється і віддалено администрируемое.

Технології Google Hangouts дозволяють організовувати відеоконференції навіть з тими користувачі, у яких немає Google-аккаунта – достатньо надіслати їм посилання-запрошення в відеоконференцію. При бажанні Chromebase можна інтегрувати в існуючі системи корпоративної відеозв’язку Intercall, UberConference або Vidyo.

Джерело: блог Google for Work

Оставить ответ