Google і Apple переносять дані сервера в Росії

размещено в: Новости | 0
Google і Apple переносять дані сервера в Росії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанії Google і Apple переносять персональні дані росіян на сервери в Росії. Таку інформацію, посилаючись на неофіційні джерела, повідомив журналістам голова Роскомнагляду Олександр Жаров.

Він заявив: “За інформацією, що називається, “below the line”, тобто неофіційною, ми знаємо, що Google і Apple ведуть роботи по локалізації баз даних на території РФ. Про Facebook і Twitter поки нічого сказати не можу, але прийде час, будемо їх перевіряти і з’ясуємо це”.

Згідно з новим законом про персональних даних, що набув чинності в листопаді, російська або будь-яка іноземна компанія, що працює з російськими користувачами, повинна забезпечувати запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення персональних даних росіян з використанням баз даних, що знаходяться на території РФ. Під персональними даними в законі мається на увазі ПІБ, адреса, рік народження, а також будь-яка інформація, що стосується фізичної особи.

Роскомнагляд буде відслідковувати виконання нового закону і складати реєстри сайтів-порушників з подальшим їх блокуванням. Рішення про включення компанії в ці реєстри буде приймати суд.

Джерело: “Інтерфакс”

Оставить ответ