Google і стільникові оператори підготували заміну СМС

размещено в: Новости | 0
Google і стільникові оператори підготували заміну СМС
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Google, яка відстає від конкурентів в особі WhatsApp і володіє їм Facebook в гонці мобільних месенджерів, вирішила спробувати нову стратегію. Компанія підтримала цю глобальної асоціацією мобільних операторів GSMA технологію RCS і готова вбудувати використовує її “мессенджер за замовчуванням в Android.

Оператори, зі свого боку, домовилися домовитися про єдину для всіх реалізації RCS, яка дозволить зробити технологію глобальним стандартом, що підтримується будь-якими смартфонами на базі Android. Google же надасть користувачам власний мессенджер Jibe. Його розробку початку куплена пошукачем у минулому році компанія Jibe Mobile. До літа має вийти перша публічна версія програми.

RCS по суті є аналогом звичних мобільних месенджерів з двома принциповими відмінностями. По-перше, відправляючи повідомлення у ньому, не варто хвилюватися, встановлено аналогічне додаток в одержувача. Навіть якщо його стільниковий оператор не підтримує RCS, повідомлення все одно дійде. Правда, у вигляді звичайного СМС.

По-друге, RCS дозволяє операторам повністю контролювати передачу повідомлень, що відправляються за допомогою цієї технології і, при бажанні, стягувати за них плату. Ймовірно, саме так стільники захочуть компенсувати різко впали останнім часом доходи від СМС.

В іншому RCS дозволяє робити все те ж, що і звичні WhatsApp, Viber або Telegram: відправляти повідомлення практично необмеженої довжини, фотографії у високому дозволі, відео та голосові записи. Також підтримуються групові чати і повідомлення про доставку, прочитання і наборі тексту співрозмовником.

Багато операторів у різних країнах світу вже випустили власні RCS-месенджери, однак зацікавити значна кількість користувачів ними не змогли. З російських операторів з технологією експериментує МТС, чий RCS-месенджер MTS Connect з’явився в Google Play і App Store раніше в цьому році.

Джерело: GSMA

Оставить ответ