Google Maps покажуть “сфері інтересів”

размещено в: Новости | 0
Google Maps покажуть “сфері інтересів”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google випустила нову версію “Карт” для мобільних платформ iOS і Android. Оновлену програму супроводжує “чистий” дизайн, позбавлений від непотрібних елементів, і підсвічування областей, які можуть представляти інтерес для користувача. Новинка вже доступна для скачування.

По-перше, додаток змінило колірну гаму, а його дизайн став більш впорядкованим. Зокрема, команда Google видалила дорожні контури і поліпшила шрифти, зробивши назви вулиць, місць і точок пересадок більш зручними для читання.

По-друге, на “Картах Google з’явилися так звані області інтересів — зони, заштриховані помаранчевим кольором. Їх можна побачити, збільшивши масштаб. Таким способом позначаються готелі, ресторани, кафе, пам’ятки, музеї, концертні зали та інші заклади, які можуть зацікавити користувача. Ось як це виглядає:

Визначенням “сфер інтересів” займаються комп’ютерні алгоритми, які обчислюють їх індивідуально для кожного користувача. Іноді Google може залучати кураторів сервісу, коли потрібно підсвітити певну частину міста (наприклад, з нагоди особливих заходів) або густонаселені місця. Оновлення Карт” очікується в найближчі дні.

 

Як стало відомо напередодні, незабаром Google Maps отримають новий режим, який заборонить додатком використовувати стільникові дані. Після включення опції Wi-Fi only ” (“тільки Wi-Fi”) карти почнуть працювати тільки там, де доступний офлайн-режим до тих пір, поки смартфон підключається до бездротової мережі. Також з’явиться можливість включити повідомлення в режимі реального часу про затримки громадського транспорту.

Джерело: блог Google

Оставить ответ