Google: модульний смартфон Ara вийде до кінця року

размещено в: Новости | 0
Google: модульний смартфон Ara вийде до кінця року
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Зразок смартфона-конструктора для розробників Project Ara, що складається з змінних модулів, можна буде придбати восени цього року. Реліз комерційної моделі, як було оголошено конференції Google I/O, запланований на наступний, 2017 рік.

Таким чином, Project Ara виявиться першим Android-смартфоном, створеним Google власними силами. У виробництві пристроїв з лінійки Nexus, нагадаємо, інтернет-пошуковику допомагають партнери, такі як Huawei, LG і HTC.

Читайте також: 10 фактів про модульному смартфоні Project Ara від Google

Також на Google I/O був продемонстрований робочий прототип Project Ara з автономними блоками, завдяки яким користувачі можуть налаштувати пристрій на свій розсуд. Як показали інженери компанії, від’єднати модуль можна простою голосовою командою, наприклад: “Окей, Google, витягни камеру”.

 

Всього у гаджета шість модульних слотів. Всі вони є універсальними і пов’язані між собою новим протоколом Uniрro, підтримує обмін даними з швидкістю до 11,9 Гбіт/с в обох напрямках. Сам апарат буде складатися з двох частин: эндоскелета (внутрішнього каркаса) і набору модулів. Прикріплювати до кістяка телефону можна що завгодно: процесор, клавіатуру, “оперативку”, флеш-пам’ять або додатковий акумулятор.

Джерело: The Verge

Оставить ответ