Google надає 2 ГБ на “Диску” за перевірку безпеки

размещено в: Новости | 0
Google надає 2 ГБ на “Диску” за перевірку безпеки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

До дня Всесвітнього дня безпечного Інтернету компанія Google приурочила акцію, запропонувавши користувачам виконати перевірку безпеки аккаунта в обмін на безкоштовні 2 гігабайти в “Диску Google”. Процедура займає всього пару хвилин: користувачам доведеться оновити телефон і резервний адресу електронної пошти, перевірити списки недавніх дій і підключених пристроїв, налаштування доступу до облікового запису, а також паролі додатків.

Простір на Диску” буде збільшено відразу ж після проходження перевірки. Google влаштовує подібну акцію вже вдруге. У минулому році компанія також пропонувала додати до обсягу сховища 2 ГБ “зверху” за перевірку налаштувань безпеки.

Читайте також: За відгуки на картах Google нагородять терабайтом на “Диску”

Google Drive — це “хмарне” сховище, відкритий у 2012 році. C його допомогою можна безкоштовно завантажувати на віддалені сервери до 15 гігабайт даних і синхронізувати їх між ПК, смартфонами і планшетами. “Диск” дозволяє зберігати будь-які файли, в тому числі відео, музику, фотографії, PDF і інші.

Google Drive тісно пов’язаний з іншими сервісами Google. Наприклад, за допомогою “Диска” можна шукати листи з Gmail, редагувати файли в онлайн-офісі Google Docs, а також виконувати пошук по зображеннях та сканованих документів. Крім того, підтримується спільна робота над електронними таблицями, презентаціями і відео.

Джерело: PCWorld

Оставить ответ