Google навчить смартфони “бачити” людей

размещено в: Новости | 0
Google навчить смартфони “бачити” людей
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Google уклала угоду з компанією Movidius про постачання інноваційних чіпів для Android-смартфонів. Спеціалізовані процесори допоможуть пристроїв “зрозуміти”, що саме зображено на фотографіях і відео. При це вони зможуть “дізнаватися” об’єкти (такі як обличчя людей або вуличні знаки) автономно, без звернення до “хмари”.

В якості прикладу можна навести запущений в минулому році сервіс Google Фото”, який позбавляє від необхідності позначати знімки тегами і мітками. Алгоритми комп’ютерного зору допомагають йому визначити, що зображено на фотографіях (піца, салат) і автоматично скласти їх в тематичний альбом (“Їжа”). Тим не менш, “Google Фото” потрібне підключення до Інтернету, оскільки розпізнавання виконується на віддалених серверах, а не на пристрої.

 

Google хоче домогтися того, щоб завдання по розпізнаванню об’єктів взяв на себе Android-смартфон, а користувачеві не доводилося чекати, поки фотографія буде опрацьовано в “хмарі”. Технологія володіє величезним потенціалом: людям з обмеженими можливостями вона допоможе легко орієнтуватися на вулиці і “пізнавати” знайомих, а мандрівникам — миттєво переводити вивіски або дорожні покажчики.

У Google вже є досвід співпраці з Movidius, яка спеціалізується на технологіях комп’ютерного зору. Компанія поставляє інтернет-пошуковику процесори Myriad 1 для смартфонів і планшетів Tango Project, які здатні сканувати навколишню обстановку і в режимі реального часу будувати її 3D-модель.

В рамках нового партнерства Google закупить у Movidius деяку кількість чіпів MA2450, а також необхідне для них програмне забезпечення. Фінансові умови угоди і терміни виходу нової технології на ринок не розголошуються.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ