Google навчить смартфони розуміти, що вони бачать

размещено в: Новости | 0
Google навчить смартфони розуміти, що вони бачать
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google повідомила про покупку французького стартапу Moodstocks, який спеціалізується на технологіях візуального розпізнавання образів і машинного навчання. Інтернет-пошуковик може задіяти його напрацювання, щоб підвищити точність власних сервісів, які покладаються на алгоритми комп’ютерного зору, а також допомогти камері Android-смартфона краще ідентифікувати об’єкти.

Як йдеться в повідомленні Moodstocks, співпраця з Google дозволить їм “розгорнути роботу в належних масштабах”. Фінансові умови угоди не розкриваються. Очікується, що вона буде закрита протягом декількох тижнів. Платні клієнти Moodstocks зможуть користуватися послугами сервісу до закінчення підписки.

Співробітники Moodstocks, заснованої у 2008 році, приєднаються до науково-дослідного підрозділу Google в Парижі. Там команда продовжить розробку інструментів комп’ютерного зору — вже під егідою інтернет-пошуковика.

Технології машинного навчання використовують, наприклад, сервіс “Перекладач Google” і функція Smart Reply в поштовому клієнті Inbox, яка вивчає зміст листа і пропонує різні варіанти відповіді. В свою чергу, алгоритми комп’ютерного зору допомагають сервісу “Google Фото” визначити, що зображено на фотографіях (піца, салат) і автоматично скласти їх в тематичний альбом (“Їжа”).

Джерело: VentureBeat

Оставить ответ