Google об’єднала пошук, YouTube і Chrome у новому додатку

размещено в: Новости | 0
Google об’єднала пошук, YouTube і Chrome у новому додатку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google анонсувала новий, багатофункціональний додаток, що дозволяє відкривати для себе новий контент і ділитися ним з друзями. Spaces — так називається програма — дуже скоро буде доступна всім власникам поштового аккаунта Gmail на Android і iOS, а також через настільний і мобільний веб-интфрейс.

Spaces (в перекладі з англійської — “простору”, або, як у російськомовної локалізації, “теми”) — це новий месенджер, який обговорювати що завгодно (комікси, телесеріали, книги, подорожі). Користувачі можуть створити зацікавив темі “кімнату” і запросити друзів, відправивши їм посилання по СМС, електронною поштою або будь-яким іншим способом.

“Діліться тим, що вам цікаво, і спілкуйтеся. Кожній публікації відповідає свій чат, так що ви не заплутаєтеся в посиланнях і листуванні”, — говорять в компанії. Головна особливість Spaces — вбудована інтеграції з поиковой системою, Google Chrome, фотохостингом “Google Фото” і відеосервісом YouTube. Так, користувачі можуть знаходити новий контент, ділитися і обговорювати його в одному місці, не перемикаючись між окремими додатками.

У Google сказали, що запуск Spaces відбудеться “незабаром”. Посилання для скачування можна буде знайти на офіційному міні-сайті — get.google.com/spaces.

Джерело: Google Spaces

Оставить ответ