Google оснастить телевізори функціями Chromecast

размещено в: Новости | 0
Google оснастить телевізори функціями Chromecast
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google має намір вбудувати “розумні” функції компактної телеприставки Chromecast безпосередньо в телевізори. За інформацією сайту Variety, можливість прямо “з коробки” транслювати фотографії, відео, музику, сайти з браузера Chrome та інший мультимедійний контент отримають нові моделі ТВ Vizio.

Читайте також: Огляд Google Chromecast: “ключик” від великого екрану

Як повідомляє видання з посиланням на обізнані джерела, новинка Vizio буде володіти вбудованою “HMDI-флешкою” замість традиційних додатків для смарт-ТВ. Користувачі зможуть відразу ж транслювати з мобільних пристроїв фільми і ТБ-шоу на телевізор, не підключаючи до нього ніяких інших адаптерів.

В якості пульта управління буде служити Android-планшет, на який Vizio предустановит медиасервисы і програми (такі як Netflix і Hulu), а також своєрідну телепрограму для рекомендацій контенту. За даними Variety, ТБ з функціями Chromecast може вийти вже навесні.

З 2013 року, коли вийшла перша модель Chromecast, Google продала понад 20 мільйонів мініатюрних флешок, які підключаються до HDMI-порту телевізора. Восени минулого року компанія випустила Chromecast 2-го покоління у форм-факторі шайби. Новинка отримала більш швидкісний модуль Wi-Fi (802.11 ac, 5 ГГц), який дозволить знизити затримку при стриминге або трансляції контенту у високій якості з Android-смартфона на “розумний” телевізор.

Також інтернет-пошуковик оновив додаток Chromecast, додавши в нього функцію Fast Play, яка почне предзагружать контент відразу ж після запуску програми. В Google Play, сказали в компанії, доступні “тисячі” додатків, що підтримують трансляцію через Chromecast: Netflix, Sling TV, Discovery, Google Photos і ін.

Джерело: Variety

Оставить ответ