Google Play вдвічі обігнав App Store за завантажень додатків

размещено в: Новости | 0
Google Play вдвічі обігнав App Store за завантажень додатків
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У 2015 році з магазину Google Play було завантажено в два рази більше додатків, ніж з App Store. Згідно звіту аналітичної фірми App Annie, у всьому світі для Android-пристроїв було завантажено близько 200 мільйонів програм, тоді як для i-гаджетів — 100 мільйонів.

Істотний розрив, пояснили маркетологи, викликаний популярністю платформи Google на ринках, що розвиваються. На Бразилію, Індію, Індонезію, Туреччину і Мексику припала приблизно половина всього зростання завантажень Android-додатків.

Зростання аудиторії, втягнутою в Android-екосистему, означає більший рекламний охоплення, що сприятливо позначиться на бізнесі інтернет-пошуковика. Тим не менш, за обсягом виручки App Store раніше випереджає Google Play. На користувачів з Китаю, США та Японії, сказали в App Annie, довелося близько 90% зростання виручки магазину Apple.

Крім того, i-виробник продовжує домінувати в окремих країнах. Наприклад, велика Британія — 4-й за важливістю ринок для Apple (як за кількістю скачувань iOS-додатків, так і виручці), в той час як для інтернет-пошукача Сполучене Королівство не входить навіть в першу десятку.

В App Annie привели та іншу цікаву статистику. Наприклад, число додатків для “розумних” годин Apple Watch зросла з 3 тисяч у квітні до 14 тисяч в грудні, а сукупна виручка музичних сервісів за рік збільшилася в 2,2 рази.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ