Google почала перетворювати дата-центри у твори мистецтва

размещено в: Новости | 0
Google почала перетворювати дата-центри у твори мистецтва
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Центри обробки даних зовсім не зобов’язані бути нудними сірими ангарами — принаймні, так вважають в Google. У компанії вирішили залучити вуличних художників, щоб покрити стіни чотирьох ЦОД яскравими фресками. Робота над розписом двох будівель — в Бельгії і в США — вже завершена.

В Оклахомі художниця Дженні Оделл перетворила один з найбільших в цьому регіоні США дата-центрів Google. Для своєї роботи вона використовувала колажі, створені на основі знайдених в сервісі Google Maps зображень.

Задіяні елементи супутникових фотографій з басейнами, круговими фермами, соляними відстійниками-сушарками (на фото вище) і системами для обробки стічних вод.

 

Дата-центр в Бельгії, що обслуговує користувачів в значній частині Західної Європи та у ряді інших країн, доручили розписати місцевим вуличного художника Oli-B. Він вибрав для оформлення хмари, складені із яскравих абстрактних образів, натхнених розташуванням підприємства і його співробітниками.

 

Найближчим часом у Google мають намір розфарбувати ще два дата-центру — в Дубліні (Ірландія) і Кансил-Блаффс (США, штат Айова). Всі інформація про проект, а також численні фото та відео розміщені на сайті The Data Center Mural Project.

Джерело: The Data Center Mural Project

Оставить ответ