Google показала “розумний” мессенджер і конкурента FaceTime

размещено в: Новости | 0
Google показала “розумний” мессенджер і конкурента FaceTime
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google на конференції I/O представила новий, самонавчальний месенджер Allo з широким набором функцій — майже як Facebook Messenger, тільки без чат-ботів. Програма володіє системою реєстрації на основі номера телефону (тому обліковий запис інтернет-пошуковика не потрібен) і вбудованим помічником Google Assistant, розуміє контекст.

Так, Allo дозволяє переписуватися не тільки з друзями, але і пошуковою системою. Месенджер може надавати повідомленнями емоційне забарвлення. Одна з його функцій, наприклад, дозволяє збільшити розмір шрифту, щоб зробити його більш помітним, а інша — накласти текст поверх фотографії.

У Allo вбудована просунута система розпізнавання образів Google. Вона здатна визначити, що зображено на отриманому знімку, і запропонувати користувачеві декілька відповідних варіантів фраз (наприклад, “який милий!” у відповідь на фото дитини), стікери і емодзі. Можливості месенджера такі ж, як у пошукової системи Google, — він також вміє бронювати столики в ресторанах і замовляти доставку квітів.

В режимі “інкогніто”, як в браузері Chrome, програма включає наскрізне шифрування (end-to-end) і не виводить push-повідомлення на екран заблокований. Крім того, користувач може вказати час, по закінченні якого відправлене їм повідомлення буде видалено.

Вихід Google Allo намічений на літо. Додаток буде доступно на “айфонах” і Android-пристроях. Разом з Allo вийде ще одна, доповнює його програма Duo для відеодзвінків. За рахунок застосування різних технологій (ручна настройка і оптимізація кодеків, завмер пропускної здатності і т. д.) вона забезпечує дуже високу якість зв’язку, сказали в Google. Далеко не всі користувачі люблять спілкуватися з відео. У компанії визнали, що розуміння контексту дуже важливо, і впровадили у конкурента FaceTime особливу функцію, що дозволяє побачити співрозмовника до прийняття дзвінка.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ