Google розробить власну “залізо” для віртуальної реальності

размещено в: Новости | 0
Google розробить власну “залізо” для віртуальної реальності
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google зайнялася пошуком фахівців, які повинні їй допомогти у розробці “безлічі” пристроїв віртуальної реальності. Судячи з опису вакансії, опублікованій на сайті інтернет-пошукача, провідному інженеру належить зібрати команду та керувати “системною інтеграцією високопродуктивних, що живляться від акумуляторів, жорстко обмежених споживчих електронних продуктів”.

Поки що Google запустила тільки один проект віртуальної реальності — дешеві окуляри Cardboard, вирізані зі звичайного картону. Вставши в них Android-смартфон, користувачі зможуть перетворити його в повноцінне в VR-пристрій. Cardboard можна зібрати самому або замовити готовий комплект менше ніж за $10. Судячи по новій вакансії, Google готує цілу низку продуктів, які можуть виявитися чимось набагато більшим, ніж просто картонний каркас для смартфонів.

В останні місяці інтерес Google до систем віртуальної реальності різко зріс. Раніше в січні компанія сформувала внутрішній підрозділ, яке цілком зосередиться на розробках навколо VR-систем. Його очолив віце-президент з управління продуктами Клей Бэйвор, курирував такі проекти інтернет-пошукача, пошта Gmail, Google Документи”, “Диск” Cardboard.

Яке саме “залізо” має намір выпусить Google, невідомо. Виходячи з того, що пристрої повинні живитися від батареї, можна припустити, що ними виявляться окуляри зразок Oculus Rift і HTC Vive. Також компанія, можливо, хоче розробити щось на зразок Gear VR від Samsung, але сумісний з багатьма Android-гаджетами, а не тільки Galaxy-смартфонами.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ