Google створила додаток для віртуального відвідування музеїв і виставок

размещено в: Новости | 0
Google створила додаток для віртуального відвідування музеїв і виставок
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Академія культури Google випустила новий додаток Arts & Culture для віртуального відвідування музеїв і виставок по всьому світу. Також інтернет-пошуковик запустив оновлену версію однойменного сайту, яка дозволяє ознайомитися з шедеврами світового мистецтва, не виходячи з дому.

Arts & Culture дозволяє брати участь в онлайн-турах, знаходити експонати за ключовими словами, а також фільтрувати їх за датою створення, автором, кольором та іншими параметрами, додавати в обране і ділитися з друзями. Будь-який об’єкт можна наблизити і розглянути його в деталях.

 

Колекції для проекту надали понад 850 музеїв з 70 країн світу і найбільших архівів. Програма, наприклад, дозволить дізнатися, “як зображували кішок з 200 року до н. е., вивчити відтінки червоних квітів на картинах в жанрі абстрактного експресіонізму і ознайомитися з тисячами інших предметів мистецтва”, сказали в Google.

Читайте також: Google Art Camera оцифровує шедеври для майбутніх поколінь

Академія культури Google була створена в 2011 році. Метою її створення було об’єднати в одному місці культурна спадщина цивілізації і зробити його доступним інтернет-користувачам по всьому світу.

Джерело: Arts & Culture (iTunes, Google Play)

Оставить ответ