Google створить аналог “слухаючої” колонки Amazon

размещено в: Новости | 0
Google створить аналог “слухаючої” колонки Amazon
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google була вражена успіхом Echo — вічно “слухаючої” колонки від Amazon, яка підключена до “хмари” і знаходиться в постійному очікуванні голосових команд, — і взялася за розробку аналогічного продукту для дому. Як повідомляє сайт The Information з посиланням на обізнані джерела, “секретний проект” інтернет-пошукача виявиться прямим конкурентом пристрою Amazon.

Тим не менш, ресурс не наводить ніяких даних про функціях майбутньої колонки Google. Терміни релізу продукту і його ціна також невідомі.

За відомостями The Information, у створенні пристрою хотів взяти участь Nest Labs — стартап, який виробляє самонавчальні термостати і датчики диму, який був куплений Google в 2014 році за $3,2 мільярда. Втім, інженери Google відхилили його послуги і розпочали розробку колонки власними зусиллями.

Портфоліо продуктів Nest зростає дуже повільно з моменту поглинання інтернет-пошукачем. Наприклад, компанія неодноразово відкладала реліз домашнього хаба під робочою назвою Flintstone, оскільки топ-менеджер Google Тоні Фаделл, що займається Nest, часто незадоволений кінцевим пристроєм.

У березні Amazon показала нову модель “підслуховувальної” колонки Echo Dot, яка володіє підтримкою голосового помічника Alexa. Система, що складається з декількох мікрофонів, дозволяє приладу почути команду з іншого кінця кімнати, навіть якщо голосно грає музика. Помічника Alexa можна попросити, наприклад, озвучити прогноз погоди, замовити товари з інтернет-магазину Amazon, увімкнути освітлення в будинку, відтворити музику, зачитати новини або статті із “Вікіпедії”. Новинка отримала високі оцінки серед IT-журналістів.

Щось подібне Google спробувала створити в кінці минулого року, показавши домашній роутер OnHub. Новинка володіє циліндричною формою і функцією Wave Control, завдяки якій користувачі зможуть збільшити пропускну здатність каналу для конкретних пристроїв, просто провівши над маршрутизатором рукою. На відміну від Echo, OnHub взагалі позбавлений будь-якого голосового управління, тому розглядати його в якості потенційного суперника гаджета Amazon не можна.

Джерело: The Information

Оставить ответ