Google веде розробку аналогу Periscope

размещено в: Новости | 0
Google веде розробку аналогу Periscope
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Слідом за Facebook, активно розвиває функцію користувача трансляцій Facebook Live, аналогічне додатком Periscope ЗА почала розробляти і Google.

За інформацією VentureBeat, пошуковик вже якийсь час працює над створенням програми YouTube Connect, який буде доступний для пристроїв на iOS і Android. У Google виданню не стали коментувати одержану інформацію.

Джерело VentureBeat розповів, що в програму можна буде залогуватися з обліковим записом Google або YouTube, після чого негайно почати трансляцію прямо з камери смартфона. В YouTube Connect передбачений чат і теги, а також «стрічка новин», що містить останні трансляції від друзів і тих, на кого користувач підписаний в YouTube.

Дивитися трансляції можна буде як через сам додаток, так і через «великий» сайт YouTube на каналах творців прямих трансляцій. При цьому у них буде вибір – зберігати чи немає відео для перегляду передплатниками після закінчення трансляції. Можливостей для швидкої відправки посилань на трансляції в Facebook, Twitter або інші соцмережі програми поки що немає.

В даний час функція прямих трансляцій вже доступна для YouTube, проте не для всіх охочих, а тільки для зареєстрованих творців контенту через Creator Studio. Коли може бути випущений загальнодоступний аналог – YouTube Connect – джерела VentureBeat не повідомляють.

Джерело: VentureBeat

Оставить ответ