Google випустила iOS-клавіатуру з пошуком, “гифками” і емодзі

размещено в: Новости | 0
Google випустила iOS-клавіатуру з пошуком, “гифками” і емодзі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google випустила нову віртуальну клавіатуру для операційної системи iOS з розширеними функціями пошуку. Новинка — Gboard — позбавляє від необхідності перемикатися на браузер, дозволяючи шукати в Інтернеті з будь-якого додатка, будь то “Повідомлення”, електронна пошта або YouTube.

Gboard вміє не тільки вводити текст, але також вставляти емодзі-смайлики, анімовані GIF-зображення, шукати найближчі кафе та ресторани, показувати новини, прогноз погоди і багато іншого. Іншими словами, все, що можна знайти в Google, доступно і в Gboard.

 

Знайдені результати відображаються у вигляді “карток” з найважливішою інформацією нагорі (номер телефону, адресу, рейтинги, години роботи і тощо). Крім цього, Gboard підтримує функцію “ковзного” введення Glide Typing, яка дозволяє набирати текст без відриву пальця від екрану.

Ще одна функція — предикативне введення, який прискорює друк, підказуючи наступні слова і фрази. Натиснувши на кнопку зі значком Google, користувачі зможуть перейти до традиційного веб-пошуку.

Головне обмеження Gboard полягає в неможливості використання мікрофона для диктування, оскільки Apple забороняє стороннім iOS-клавіатур доступ до цієї функції. Так, користувачі не можуть говорити “Окей Google”, звертатися до Siri або надиктовувати слова.

Gboard вже доступна безкоштовно для завантаження з магазину iTunes. Поки що програма доступна лише англійською мовою. У майбутньому компанія обіцяє забезпечити клавіатуру підтримкою інших мов.

Джерела: Gboard (iTunes), TechCrunch

Оставить ответ