Google випустила “вбивцю” Pocket

размещено в: Новости | 0
Google випустила “вбивцю” Pocket
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google розробила для браузера Chrome нове розширення — Save to Google. За аналогією з Pocket, Instapaper і функція “Список читання” в Safari, воно дозволяє відкласти зустрінуті в Інтернеті статті, зображення, твіти і пости для прочитання на потім. Доступ до збереженого контенту можна отримати за посиланням google.com/save.

Раніше Google реалізувала схожу фунції для пошуку по картинках, однак можливості плагіна для Chrome, що дозволяє зберігати цілі веб-сторінки, набагато ширше. Відкладений контент постає у вигляді “карток”, які розставити на свій розсуд і позначати тегами для швидкого пошуку.

Раніше на цьому тижні компанія Facebook відкрила розробником публічний доступ до кнопки Save on Facebook (“Зберегти на Facebook”), яка також дозволяє відкладати цікаві матеріали, що зустрілися в Мережі, щоб переглянути їх пізніше. Збережений контент можна відкрити на будь-якому пристрої, з якого є доступ до додатка або веб-версії Facebook. Першою кнопку Save можна буде побачити на сайтах Overstock і Product Hunt.

Нові функції відповідають завданням Google і Facebook як можна довше утримати користувачів всередині власних екосистем. Знаючи, якими матеріалами цікавиться їхня аудиторія, обидві компанії отримають більше даних, що згодом дозволить їм збільшити рекламну виручку.

Джерело: Save to Google (Chrome Web Store)

Оставить ответ