Google випустить телефони під брендом Pixel і відмовиться від Project Ara

размещено в: Новости | 0
Google випустить телефони під брендом Pixel і відмовиться від Project Ara
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google у вівторок, 4 жовтня, проведе презентацію нового “заліза”. На заході будуть показані два смартфона під “преміальним” брендом Pixel — Pixel і Pixel, 4K-версія телеприставки Chromecast і окуляри для VR-платформи Daydream, повідомляє сайт Android Police з посиланням на “надійне джерело.

Крім того, інтернет-пошуковик повинен оголосити ціну і специфікації Google Home — “розумною” колонки для дому, яка була показана в травні. Цей динамік володіє системою з декількох мікрофонів, які можуть вловити голосову команду з далекого кінця кімнати. За непідтвердженими даними, Chromecast з підтримкою передачі 4K-контенту назвуть Chromecast Plus або Chromecast Ultra, а нові VR-окуляри — Daydream View.

Між тим, за даними Reuters, Google “заморозила” проект з випуску смартфона-конструктора Project Ara. Реліз моделі для розробників очікувався цієї осені, проте компанія з якихось причин передумала і доручила його виробництво своїм партнерам. Позбувшись від проекту модульного смартфона, компанія має намір уніфікувати всі свої “залізні” лінійки — від хромбуков до Nexus-пристроїв.

Джерела: Android Police, Reuters

Оставить ответ