Google хоче одноосібно випускати Nexus-смартфони

размещено в: Новости | 0
Google хоче одноосібно випускати Nexus-смартфони
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Такі “еталонні” Android-пристрої Google, що виходять під брендом Nexus, можуть бути розроблені без участі інших компаній, таких як LG, Huawei, Samsung і HTC. Як повідомили обізнані джерела сайту The Information, інтернет-пошуковик хоче обрати тактику Apple, взявши під контроль весь виробничий ланцюжок — від проектування “заліза” до софту.

Про плани Google приступити до самостійної розробки Nexus-пристроїв повідомив колег і партнерів глава компанії Сундар Пичаи, повідомляє видання. Підхід “в стилі Apple” передбачає, що Google приверне поставки комплектуючих (фотосенсоры, модулі пам’яті, екрани тощо) з боку і доручить збірку одного з партнерів, при цьому на кінцевий продукт не буде нанесений логотип іншого виробника.

Таким чином, Google хоче направити Nexus-гаджети по шляху Pixel, свого іншого “преміального бренду пристроїв, які вона виробляє і, по суті, виготовляє своїми силами, без допомоги партнерів. Нагадаємо, що в розробці новітніх “зразкових” Android-смартфонів Nexus 5X і Nexus 6P — пошуковику допомагали LG і Huawei. Тим не менш, пише The Information, компанія нібито залишилася розчарованою тим, що ці моделі коштували надто дорого і не продавалися через операторів.

Коли можуть вийти перші смартфони і планшети “100% Google”, невідомо. Можливо, це відбудеться в 2017-му, т. к. випуск Nexus-пристроїв цього року, за даними сайту, хоче взяти на себе HTC.

Джерело: The Information

Оставить ответ