Google забезпечить бідняків безкоштовним Інтернетом гігабітним

размещено в: Новости | 0
Google забезпечить бідняків безкоштовним Інтернетом гігабітним
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google Fiber, що входить до складу холдингу Alphabet Inc., оголосила про розширення благодійного проекту, в рамках якого планується відкрити безкоштовний доступ до широкосмугового Інтернету малозабезпеченим сім’ям у США. Організація вже надає безкоштовне підключення до Мережі домогосподарствам з низьким рівнем доходів, проте з істотним обмеженням швидкості — до 5 мегабіт в секунду на вхідне і до 1 Мбіт/c на вихідне з’єднання.

Очікується, що незабаром швидкість інтернет-з’єднання в муніципальних будинках буде збільшена до 1 Гбіт/с (в обидві сторони). Як зазначає сайт Ars Technica, у американських провайдерів така послуга коштує в середньому 70 доларів в місяць.

Першим безкоштовний гігабітний Інтернет стане доступний в секторі соціального житла Уест-Бафф (Канзас-Сіті, штат Міссурі). Там до Google Fiber планується підключити близько 100 будинків, в яких проживає понад 1300 сім’єю. Пізніше високошвидкісним інтернет-підключенням будуть покриті муніципальні житла в Остіні, Техасі і Прово (Юта).

Послуги, що надаються Google Fiber в США, абсолютно безкоштовні, включаючи обладнання та установку. Виняток становить одноразовий платіж у розмірі 300 доларів за прокладання інтернет-кабелю. Цю суму, однак, можна розбити на 12 частин і виплачувати протягом року.

Google Fiber — одне з багатьох зусиль, які робить компанія, щоб забезпечити доступом до Інтернету як можна більше число людей. Пошуковик також підтримує проект GEEKS Without Frontiers по установці дешевого обладнання Wi-Fi в тих місцях, де протягнути традиційний провідний Інтернет неможливо. Допомагають поширенню Мережі і недорогі пристрої на належній пошуковику платформі Android, а також експериментальний проект Project Loon з роздачі Інтернету з гігантських повітряних куль.

Джерело: Ars Technica

Оставить ответ