Google задумалася про покупку Yahoo

размещено в: Новости | 0
Google задумалася про покупку Yahoo
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільший світовий пошуковик і підрозділ корпорації Alphabet Inc., – Google – розглядає можливість подати заявку на покупку основного бізнесу компанії Yahoo, одного з піонерів інтернет-індустрії і самого відвідуваного новинарного та медійного сайту в світі. Про це джерела повідомили інформагентству Bloomberg.

Іншим потенційним покупцем, за відомостями інших інформаторів, є Verizon Communications – найбільший (понад 140 млн абонентів) стільниковий оператор в США. При цьому Verizon, крім ключового бізнесу Yahoo в США, також придивляється до довше Yahoo в японському спільному підприємстві Yahoo Japan Corp..

Інші великі гравці телеком-ринку – стільниковий оператор AT&T і провайдер платного телебачення, а також інтернет-послуг Comcast, від боротьби за Yahoo відмовилися. Не буде подавати заявку і Microsoft, в 2008-му році так і не зуміла стати власником Yahoo шляхом недружнього поглинання.

Нагадаємо, термін подачі первинних заявок на покупку Yahoo закінчується 11 квітня – про це інформовані джерела повідомляли минулого тижня. Повідомляється також, що в Verizon, ознайомившись з фінансовими документами інтернет-компанії, готові запропонувати за неї менше 8 млрд доларів. Трохи вище – в 8,5 млрд – оцінюється японський бізнес Yahoo.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ