Google зайнялася виданням цифрових книг

размещено в: Новости | 0
Google зайнялася виданням цифрових книг
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Лабораторія Creative Labs, що входить до складу Google офіційно запустила експериментальний проект Editions at Play в рамках якого планується публікувати книги, спеціально адаптовані для Android-пристроїв. Перші повноцінні електронні видання, а не оцифровані копії раніше вийшли “паперових” книг, вже почали розміщуватися в магазині Google Play.

Editions at Play — це спільний проект Google і лондонського видавництва Visual Видання, над яким протягом останніх десяти місяців працюють півдюжини дизайнерів і програмістів, а також кілька художників і письменників. “Ми ставили перед собою завдання з’ясувати, як це, коли книга не повинна починатися з 1-ї сторінки і закінчуватися 273-й”, — сказав сайту BuzzFeed креативний директор Google Те Аглоу.

Дія першої книги, що вийшла в рамках Editions at Play, — Entrances & Exits (“Входи і виходи”) Райфа Ларсена, — відбувається на панорамах Google Street View. Здійснюючи віртуальну прогулянку в режимі “Перегляд вулиць”, читач досліджує нові місця, попутно відкриваючи нові сторінки. У Google описує новинку як “книгу, яка путешествет по світу”.

Друга книга — The Truth About Cats & Dogs (“Вся правда про кішок і собак”) Сема Рів’єра і Джона Данторна — являє собою два щоденника, кожен з яких ведеться від особи сперечаються між собою вигаданих художників. Користувач може у будь-який момент перемикатися між щоденниками і віддати перевагу одному з персонажів, причому його вибір вплине на кінцівку.

Книги коштують $4,25 кожна, а доступні вони лише через браузер Chrome. Завантажити на Android-смартфон і почитати їх в офлайні не вийде.

Джерело: BuzzFeed

Оставить ответ