Google запропонувала перейти на Gmail, зберігши колишній адресу

размещено в: Новости | 0
Google запропонувала перейти на Gmail, зберігши колишній адресу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google розробила новий сервіс Gmailify, який привносить ключові функції Gmail поштові служби сторонніх провайдерів. Користувачі, які не мають адресою виду @gmail, можуть підключити свій ящик на пошті інтернет-пошукача і насолоджуватися головними “фішками” Gmail, у тому числі захистом від спаму, автоматичного сортування листів (за категоріями “соцмережі”, “промоакції” та ін), а також “картками” персонального секретаря Google Now.

Поки що Gmailify працює тільки з двома сторонніми сервісами: Outlook.com/Hotmail і Yahoo! Mail. Щоб зв’язати зовнішній адресу з обліковим записом Google, потрібно зайти в Android-додаток Gmail (потрібна версія 4.4 і вище), підключити обліковий запис і активувати нову опцію Gmailify.

 

Після налаштування зв’язки листи з підключеного скриньки будуть відображатися в клієнті для Android-смартфону, так і в веб-інтерфейс Gmail. Як повідомляється в офіційному блозі Google, в майбутньому список провайдерів буде розширено.

Google — не єдина компанія, яка намагається переманити до себе користувачів інших поштових служб. Приміром, у грудні минулого року додаток Yahoo навчилося доповнювати прив’язаний до нього Gmail-акаунт власними функціями, такими як “розумні” контакти або вхід без пароля. А Outlook.com, яким володіє Microsoft, для полегшення переходу з Gmail пропонує спеціальний інструмент для імпорту даних.

Джерело: блог Gmail

Оставить ответ