Google захистить власників смартфонів від спам-дзвінків

размещено в: Новости | 0
Google захистить власників смартфонів від спам-дзвінків
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google доповнила фірмову “дзвонилку” новою функцією, яка убезпечить власників Android-пристроїв від телефонного спаму. Вона дозволить побачити, чи є виклик є спамом, і заблокувати його. Спам-фільтр доступний тільки на пристроях з “еталонною” версією Android — зокрема, з серії Nexus або AndroidOne.

Якщо в налаштуваннях смартфона включена функція ідентифікації абонента (Caller ID), оповіщення про спамерських, автоматичних і просто підозрілих дзвінки будуть показуватися на червоному тлі прямо під номером. Користувачі зможуть відхилити непроханий дзвінок, додати номер в чорний список і повідомити про нього Google (або навпаки — повідомити про помилку).

Читайте також: “Короля спаму” посадили на 2,5 роки

Навіть якщо Google не помітила виклик як спам, користувачі зможуть зробити це вручну, відкривши журнал і заблокувавши номер. Функція Caller ID включена на Nexus-пристроїв: вона дозволяє визначити, з якої фірми чи освітнього закладу дзвонять абоненту. Оновлення вийде на Nexus і AndroidOne-пристроях найближчим часом.

Google — не перша компанія, що впровадила спам-фільтр ОС. Наприклад, Samsung включила підтримку Caller ID і захист від спам-дзвінків в Galaxy S7 ще в лютому.

Джерело: Nexus (Google+)

Оставить ответ