Google з’ясувала, чим цікавляться росіяни у голосового пошуку

размещено в: Новости | 0
Google з’ясувала, чим цікавляться росіяни у голосового пошуку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В кінці травня компанія Google святкує ювілей з дня запуску голосового пошуку в Росії. До дня народження сервісу інтернет-пошуковик поділився цікавою статистикою, пов’язаної з тим, якими цікавляться темами програми російськомовні користувачі і якими командами користуються найчастіше.

Як повідомили Вістям.Hi-tech у прес-службі Google, росіяни користуються голосовим пошуком активніше, ніж жителі всіх інших країн. “Частка голосових запитів російською мовою серед всіх запитів — найвища. Англійська та іспанська мови займають друге і третє місце відповідно”, — сказали в компанії.

Найчастіше російськомовні користувачі цікавляться прогнозом погоди, значенням і перекладом слів на іноземну мову, а також результатами футбольних матчів. Замикають топ-5 запити, пов’язані з місцевим часом, оскільки Росія займає друге місце за кількістю часових поясів у світі. Список найпопулярніших команд, з якими росіяни звертаються до голосовому пошуку Google, виглядає так: “подзвони”, “увімкни музику”, “встанови будильник”, “відкрий додаток” і “відправ смс”.

Дуже часто користувачі з Росії запитують у додатки час роботи Ощадбанку, просять назвати кількість калорій в банані і хочуть знати, що таке оксюморон. Хвилює росіян і вік відомих людей. Як правило, користувачі цікавляться в Google, скільки років “пугачової”, “христині орбакайте”, “путіну”, “кіркорову” і “джекі чану”.

Джерело: прес-служба Google

Оставить ответ