GoPro показала 360-градусну VR-камеру Omni

размещено в: Новости | 0
GoPro показала 360-градусну VR-камеру Omni
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Виробник екшн-камер для любителів екстремального спорту GoPro представив камеру Omni з 360-градусним полем огляду, призначену для зйомки відео віртуальної реальності. Новий продукт виконаний у формі 6-гранного куба, на кожній стороні якого закріплено по окремій камері.

Так, одночасну зйомку ведуть шість “спортивних” моделей Hero4 Black власного виробництва GoPro. Спеціально для Omni була розроблена нова технологія, яка забезпечує синхронізацію на піксельному рівні” між усіма камерами. Компанія не вдається в подробиці, проте технологія, ймовірно, дозволяє скоротити час постобробки для створення панорамного відео.

Ціна Omni названа не була. Швидше за все, коштувати вона буде не менше трьох тисяч доларів, оскільки окрема покупка одних тільки камер Hero4 Black обійдеться в $2500.

Можна припустити, що новинка націлена на ентузіастів-напівпрофесіоналів. GoPro вже продає дуже дорогу VR-камеру Odyssey для режисерів, кліп-мейкерів і рекламників. Вона комплектується 16 камерами Hero4 Black, а коштує близько $15 тисяч.

Omni буде представлена публіці на міжнародній виставці NAB Show 2016, яка пройде з 16 по 21 квітня в Лас-Вегасі. Швидше за все, GoPro розкриє ціну і дату релізу Omni у ці дати.

Джерело: The Verge

Оставить ответ