Гра Pokemon GO дісталася до Європи

размещено в: Новости | 0
Гра Pokemon GO дісталася до Європи
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Суперхіт Pokemon GO від Nintendo і Niantic Labs, який в лічені дні найпопулярнішою смартфонної грою в США і перетворився в справжній соціальний феномен, дістався до Європи.

Першою країною Старого Світу, де гра доступна всім власникам iPhone і Android-смартфонів, стала Німеччина. Очікується, що в найближчі дні полюванням на покемонів можна буде зайнятися і в інших країнах. Ось тут ми докладно написали про те, що це за гра і чому навколо нього стільки шуму:

У перші дні після американського дебюту Pokemon GO зіткнулася з масою проблем — від недоступність серверів і вкравшегося бага, який давав програмі повний доступ до будь-яких даних користувача в обліковому записі Google, до розбійних нападів на гравців. Зараз набирає силу критика розробників, які допустили розміщення віртуальних ігрових майданчиків в храмах і на кладовищах.

Між тим, глава компанії-розробника хіта Niantic Inc. Джон Ханке заявив, що скоро в Pokemon GO з’явиться реклама. Нічого нав’язливого поки не планується, просто компаніям (наприклад, місцевим фірмам) дозволять ставати спонсорами тих чи інших внутрішньоігрових локацій. Заплативши гроші, кафе або магазин стане “покестопом” або “тренажерним залом” і приверне гравців, які, можливо, захочуть там щось купити.

Джерело: The Verge

Оставить ответ