Гру Minecraft адаптували до VR-очками Samsung

размещено в: Новости | 0
Гру Minecraft адаптували до VR-очками Samsung
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Популярна гра Minecraft з відкритим світом стала доступна на окулярах віртуальної реальності Samsung Gear VR, в яких роль екрану виконують Galaxy-смартфони новітніх моделей. Специздание конструктора — Minecraft: Gear VR Edition можна завантажити з магазину Oculus Store за 6,99 долара.

Microsoft і студія Mojang, придумала оригінальний франшизу, розробили Gear VR Edition при безпосередній участі автора Doom і Quake Джона Кармака, який зараз займає посаду директора з технологій в Oculus. За словами Кармака, тепер мільйони користувачів зможуть дослідник і створювати власні нескінченні світи у віртуальному просторі.

 

Minecraft: Gear VR Edition підтримує всі функції “кишенькового” видання (Pocket Edition для Anroid – і iOS-пристроїв), включаючи режими Creative and Survival, а також мультиплеер. Користувачі можуть оглядатися в Minecraft руху голови, але для пересування і взаємодії з ігровим світом розробники радить придбати геймпад (в якості рекомендованого була названа модель SteelSeries Stratus XL).

Minecraft, в якій гравці можуть зводити будівлі з блоків-цеглин в стилі Lego, досліджувати величезні світи і воювати один з одним, входить до числа найпопулярніших відеоігор. З урахуванням приставок, вона розійшлася тиражем 54 мільйонів копій. У 2014 році Microsoft купила студію Mojang, яка розробила “пісочницю” з відкритим світом, за 2,5 мільярда доларів.

Джерело: блог Oculus

Оставить ответ