Heroes of the Storm довела гравців до вівтаря

размещено в: Новости | 0
Heroes of the Storm довела гравців до вівтаря
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Користувач сайту Reddit під псевдонімом SadJ3tsFan поділився історією, яка в черговий раз доводить, що комп’ютерні ігри можуть зробити ваше життя краще. Популярна онлайн-гра Heroes of the Storm допомогла йому не тільки приємно провести дозвілля, але і зустріти другу половинку. Зустріч двох геймерів спочатку вилилася в міцну дружбу, а незабаром і переросла у щось більше – справа дійшла до весілля.

Все почалося з того, що SadJ3tsFan після чергового матчу в Heroes of the Storm додав свого напарника по команді в друзі. Тоді він навіть не підозрював, що доданий користувач Venus1812 є дівчиною. Спочатку геймери спілкувалися в текстовому чаті, після чого перейшли на Skype. Незважаючи на разделявшее їх відстань – хлопець живе в США, а дівчина в Гондурасі, – вони зважилися зустрітися. Спершу вони просто періодично їздили один до одного, але незабаром Venus1812 остаточно переїхала до SadJ3tsFan. Через якийсь час щаслива пара зіграла весілля.

Heroes of the Storm – онлайн-гра в стилі MOBA, розроблена компанією Blizzard Entertainment. Реліз проекту відбувся влітку 2015 року на PC і Mac. В якості героїв гри виступають відомі персонажі створених Blizzard всесвітів: Warcraft, Diablo, StarCraft, The Lost Vikings і Overwatch. Heroes of the Storm поширюється по моделі free-to-play.

Оставить ответ