HP Elite x3: найпотужніший Windows-смартфон

размещено в: Новости | 0
HP Elite x3: найпотужніший Windows-смартфон
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Hewlett-Packard на виставці Mobile World Congress (MWC) 2016, що проходить в Барселоні, представила високопродуктивний “винфон” Elite x3. Новинка, яка використовує операційну систему Windows 10 Mobile, позиціонується як універсальний пристрій для бізнесу, “здатне замінити телефон, планшет, ноутбук і стаціонарний комп’ютер”, сказали в HP.

 

Компанія називає Elite x3 “обчислювальною платформою”. Підключивши апарат до док-станції Desk Dock (з підтримкою зовнішнього монітора, двох портів USB-A і одним USB-C, Ethernet-інтерфейсом), їм можна буде користуватися в якості повноцінного ПК. Інша док-станція, Mobile Extender, робить з “елітного” Windows-смартфона легкий ноутбук (близько 1 кг) з практично безрамковий HD-дисплеєм діагоналлю 12,5 дюйма, зазначають у HP.

Таких можливостей дозволяє досягти Continuum — нова функція Windows 10, яка перетворює “винфоны” в справжній Windows-комп’ютер з підтримкою підключення периферії (мишки, клавіатури, монітора, принтера тощо). При цьому Mobile Extender — це всього лише “оболонка” для Elite x3, а уся інформація (програми, паролі, файли) зберігається в самому пристрої, підкреслив виробник. Обидві док-станції будуть продаватися окремо.

Відомо, що в основі “бізнесу-фаблета” лежить Snapdragon 820 — самий потужний мобільний процесор в лінійці Qualcomm. Інші характеристики Elite x3 будуть уточнені пізніше.

Реліз новинки намічений на літо 2016 року. Вартість самого Elite x3, док-станцій та інших аксесуарів HP пообіцяла оголосити “ближче до дати появи пристрою у продажу”.

Джерело: прес-служба HP

Оставить ответ