HTC озвучила ціну VR-очок Vive

размещено в: Новости | 0
HTC озвучила ціну VR-очок Vive
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія HTC напередодні виставки Mobile World Congress (MWC) 2016, яка завтра стартує в Барселоні, оголосила ціну і дату початку поставок окулярів віртуальної реальності Vive. Як повідомили представники тайванського виробника, комерційна модель VR-пристрою буде продаватися за 799 доларів.

Комплект поставки, сказали в HTC, буде включати два бездротових контролера SteamVR із тактильним зворотним зв’язком, які використовуються для пересування і взаємодії з віртуальним середовищем. Для порівняння, основного конкурента Vive — Oculus Rift — можна попередньо замовити за 599 доларів, але без контролерів руху. Їх продажу відкриються пізніше і скільки вони будуть коштувати, поки невідомо.

Vive, обіцяють у HTC, мають якісним звуком, десятками датчиків для відстеження поворотів голови і високою частотою оновлення зображення — 90 Гц. На відміну від моделі для розробників, споживча версія Vive володіє кращою ергономікою і більш зручним ремінцем для комфортного кріплення на голові. Напередодні MWC 2016 компанія також анонсувала нову функцію — Vive Phone Services, яка дозволить здійснювати і приймати дзвінки, обмінюватися повідомленнями і звірятися з календарем, не знімаючи VR-очок.

Попередні замовлення на Vive відкриються 29 лютого, а поставки новинки почнуться “на початку квітня”. Також HTC покладе в коробку з VR-пристроєм дві гри: Job Simulator: The 2050 Archives від студії Owlchemy Labs і Fantastic Contraption розробки Northway Games.

Джерело: Engadget

Оставить ответ