HTC відмовилася виділяти бізнес VR-пристроїв в окрему компанію

размещено в: Новости | 0
HTC відмовилася виділяти бізнес VR-пристроїв в окрему компанію
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія HTC, яка терпить збитки від продажів смартфонів, покладаючи великі надії на перспективний ринок пристроїв віртуальної реальності, тим не менш, не має наміру виводити бізнес VR-гаджетів в самостійну компанію. Виробник спростував повідомлення, поширені місцевими ЗМІ, згідно з яким головуючий правління Шер Ван нібито збирається заснувати нове юридична особа, яка буде повністю належати їй і HTC.

“Нещодавні повідомлення у тайваньських ЗМІ, таких як United Evening News, стверджували, що Шер Ван планує утворити з VR-операцій HTC незалежну компанію, яка буде належать тільки їй, не відповідають дійсності, — сказали представники компанії — HTC продовжить розвивати свій VR-бізнес, щоб і далі отримувати максимально можливий прибуток для акціонерів”.

HTC переживає не кращі часи. У III-му кварталі 2015 року виручка тайванського виробника становила 657 мільйонів доларів (проти $1,3 мільярда, отриманих за той же період 2014 року), чистий збиток — близько 138 мільйонів доларів. Крім того, влітку HTC заявила про намір скоротити чисельність своїх співробітників по всьому світу на 15%.

Тим не менш, компанія впевнена, що пристрої Інтернету речей, що надягається електроніка і VR-гаджети зможуть допомогти їй повернутися до прибутковості. Нещодавно HTC вклала $10 мільйонів на платформу віртуальної реальності WEVR, спільно з Under Armour розробила систему контролю за фізичною активністю UA HealthBox, а також оголосила дату початку прийому попередніх замовлень на окуляри віртуальної реальності Vive.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ