Huawei VR: окуляри віртуальної реальності з сферичним звуком

размещено в: Новости | 0
Huawei VR: окуляри віртуальної реальності з сферичним звуком
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Китайська компанія Huawei на презентації в Шанхаї представила окуляри віртуальної реальності Huawei VR. Новинка, призначена для перегляду полноградусного відео, влаштована за образом Gear VR від Samsung. У VR-гаджета немає свого екрану: його роль виконує смартфон, що вставляється в паз-фіксатор.

Як і конкурент, Huawei VR сумісні тільки з новими флагманськими смартфонами: P9 і P9 Plus, які були анонсовані минулого тижня, а також з фаблетом Mate 8. Окуляри імітують 130-дюймовий екран, розташований в двох метрах від глядача. Максимальна роздільна здатність картинки, правда, не дуже висока — 1080р.

Однак виробник говорить, що Huawei VК — цій перший VR-гаджет з 360-градусною аудіосистемою. Об’ємний звук можна почути, якщо його підтримує потрібний контент. Крім того, користувачеві знадобляться власні навушники.

Подібно Gear VR, окуляри Huawei оснащуються тачпадом, кнопкою “Назад”, клавіш регулювання гучності на правій стороні, а також фільтром, переважною синій світло. Час затримки (20 мс) і поле огляду (95º) цілком стандартні для такого типу пристроїв (у VR-гаджета Samsung — 96º, HTC Vive і Oculus Rift — 110º).

Покупцям новинки Huawei безкоштовно надасть 4 тисячі фільмів (відео віртуальної реальності, мабуть, буде тільки мала частина), близько 40 ігор, 350 панорамних зображень і 150 турів в VR-просторі. Ціна і дата релізу Huawei VR названі не були.

Джерело: Engadget

Оставить ответ