Hyperloop вперше випробує прототип вакуумного поїзда

размещено в: Новости | 0
Hyperloop вперше випробує прототип вакуумного поїзда
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Hyperloop One готується почати перші випробування вакуумного поїзда Hyperloop для надзвукових перевезень пасажирів. Будівництво тестового полігону в пустелі на північ від Лас-Вегаса завершено, а перший прототип поїзда, що розвиває швидкість близько 540 км/год, буде випробовуватися там вже сьогодні.

Hyperloop — це черговий проект підприємця Ілона Маска, засновника компаній Space X і Tesla. Він являє собою транспортну систему, що складається з переміщаються по трубах з сильно розрідженим повітрям алюмінієвих капсул. Кожна капсула оснащена турбіною на носі, з високою швидкістю перекачувальної розріджене повітря в тунелі, одночасно розганяючи капсулу і піднімаючи її над дном труби за принципом повітряної подушки.

Читайте також: “Літак в трубі” Hyperloop буде в сім разів дешевше “Сапсана”

Транспортний модуль здатний розганятися до приблизно 1 200 км/ч. Як очікується, в майбутньому футуристичний поїзд зможе доставити людей з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско всього за півгодини.

Тим не менш, швидкість, яку може розвивати испытательская модель “літака в трубі”, буде обмежена у 2,5 рази, а протяжність дороги складе всього близько 3 кілометрів. Якщо все піде за планом, сьогодні 3-метровий “склад” без пасажирів промчить по трасі за 2 секунди.

В кінці шляху вакуумний потяг вріжеться в купу піску, оскільки компанія поки ще не продумала систему гальм, сказав гендиректор Hyperloop One Роб Ллойд. Повністю робочий тестовий полігон планується спорудити до кінця року, а перевезення пасажирів можуть початися в 2020-м.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ