HyperX Cloud Revolver S: ігрова гарнітура з підтримкою Dolby Surround Sound

размещено в: Новости | 0
HyperX Cloud Revolver S: ігрова гарнітура з підтримкою Dolby Surround Sound
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія HyperX, підрозділ Kingston Technology оголосила про те, що передова ігрова гарнітура Cloud Revolver S з’явиться у продажу на російському ринку на початку квітня за орієнтовною ціною 13 тис. рублів.

Новинка, вперше показана на січневій виставці CES 2017, володіє підтримкою віртуального об’ємного звуку 7.1 Dolby Surround Sound. Ця технологія допомагає повністю зануритися в ігровий процес.

У складі гарнітури застосовані 50-мм динаміки з неодимовими магнітами. Заявлений діапазон відтворюваних частот становить від 12 Гц до 28 кГц. Новинка оснащена мікрофоном з шумопоглинанням.

При розробці гарнітури HyperX використовувала технологію Dolby Headphone для створення нового USB-донгла, який забезпечує звук високої якості. По суті, мова йде про зовнішній звуковий карті, яка не вимагає установки додаткового програмного забезпечення і драйверів.

Фірмова піна HyperX з ефектом пам’яті і оновлена конструкція широкого наголів’я допоможуть грати з комфортом довгими годинами. Передбачені три схеми роботи еквалайзера.

«Динаміки Cloud Revolver S розроблені із застосуванням унікальної технології, завдяки якій користувач може визначити, звідки саме чути кожен звук у грі і на якій відстані знаходиться його джерело», — заявляє розробник.

Оставить ответ