Hyundai розповіла про автомобільні технології майбутнього

размещено в: Новости | 0
Hyundai розповіла про автомобільні технології майбутнього
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Hyundai Motor на автосалоні в Сеулі розповіла про нові розробки в рамках стратегії мобільності майбутнього.

Одним із напрямків досліджень є технології підключеного автомобіля (Connected Car). Hyundai, зокрема, планує запропонувати клієнтам регулярні оновлення програмного забезпечення і функцій автомобіля навіть під час руху. Постійний контроль діагностичних показників машини разом з аналізом великих даних допоможуть виявляти потенційні проблеми до того, як вони перетворяться в серйозні проблеми. Крім того, Hyundai запропонує рішення для зниження витрат, засновані на аналізі моделей водіння та історії витрати палива.

Hyundai представила новітню концепцію інтеграції автомобіля в життя власника у вигляді самостійно розробленої платформи служб підключеного автомобіля (ccSP). Ця система дозволить клієнтам безпосередньо підключатися до служб Інтернету речей (IoT). Так, голосове керування Home to Car дозволить водіям заводити автомобіль, відкривати і закривати двері мовними командами. А рішення Car to Home дадуть можливість підключатися до системи «розумного» будинку, включаючи домашнє освітлення, клімат-контроль і аудиокомплекс.

Hyundai вже тестує самокеровані автомобілі на базі моделі Ioniq. В прототипах використовується нова система автопилотирования з прихованим лидаром в передньому бампері, а не на даху. Передові системи автоматичного управління відрізняються максимальною простотою за рахунок інтеграції існуючих функцій серійної моделі, включаючи передній радар системи інтелектуального круїз-контролю і камери системи контролю смуги руху.

Нарешті, Hyundai показала концепт-кар Future Eco (FE) Fuel Cell з силовою установкою на паливних елементах. Запас ходу на одній заправці перевищує 800 км, що дозволяє експлуатувати машину в умовах існуючої обмеженою водневої інфраструктури. Концепт оснащується безліччю інтелектуальних технологій для зручності, комфорту і безпеки. FE Fuel Cell дає уявлення про дизайн і можливості майбутнього серійного електромобіля на паливних елементах, який повинен з’явитися на ринку в лютому 2018 року.

Оставить ответ