iFixit: 9,7-дюймовий iPad Pro неймовірно складно полагодити

размещено в: Новости | 0
iFixit: 9,7-дюймовий iPad Pro неймовірно складно полагодити
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ремонтники з iFixit розкрили чергову новинку Apple — 9,7-дюймовий iPad Pro, який був показаний 21 березня разом з iPhone SE. Більша частина компонентів дісталася йому від “старшого брата” з екраном 12,9″, тільки Apple уместила їх в більш компактний корпус, що істотно ускладнює лагодження планшета.

Читайте також: iPhone SE: “монстр Франкенштейна” з частин 5S і 6S

У iFixit назвали новинку відгалуженням від Air iPad 2 і 12,9-дюймового iPad Pro: вона прийняла вигляд першого, але начинку взяла у другого. На відміну від планшета-переростка, у якого ведуть до екрану кабелі розташовані по центру, у нового iPad Pro з-за нестачі простору дроту скручені в правому нижньому куті корпуса. Крім того, батарея приклеєна дуже щільно: її не можна так само легко витягнути, як у великому iPad, потягнувши за “язичок”.

Пробратися всередину пристрою теж непросто: ризик пошкодити РК-дисплей при відкритті дуже високий, оскільки екран і фронтальна скляна панель спаяні один з одним, а порт Smart Connector замінити взагалі неможливо. Більш того, всі складові нового “айпада” тримаються на товстому шарі клею. Так, за шкалою ремонтопридатності 9,7-дюймовий iPad Pro удостоївся лише 2 балів з 10 (чим вище оцінка, тим легше полагодити).

Новий iPad Pro, дізналися в iFixit, оснащується акумулятором на 7306 мА*год Ємність порівнянна з Air iPad 2 (7340 мА*год), але менше, ніж у 12,9-дюймової моделі (10 307 мА*год). Тим не менше, час автономної роботи у всіх планшетів приблизно однакове, близько 10 годин.

Умільці також з’ясували, що випирає 12-мегапіксельну камеру новинка запозичила у iPhone 6S, тоді як великий “айпад” комплектується 8-мп “вічком”. Фотомодуль підтримує оптичну стабілізацію зображення (OIS), що забезпечує більш плавну відеозйомку, хоча Apple про це не згадувала.

Джерело: iFixit

Оставить ответ