Ігровий автомат Diamond Trio

размещено в: Новости | 0
Ігровий автомат Diamond Trio
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Всі гравці, які грають в онлайн ігрові автомати на реальні гроші, знають про компанію Novomatic.

Вона випускає на ринок тільки кращі програми. Багато з робіт даного виробника стають найпопулярнішими апаратами для гри на реальні гроші. У даній статті буде розглянуто ігровий автомат від даного розробника під назвою Даймонд тріо.

Ми постараємося описати його головні можливості, функціонал, а також переваги для гри, щоб ви могли вирішити для себе, чи варто він вашої уваги чи ні. Ну, а знайти цей ігровий симулятор ви можете на онлайн казино Вулкан грати на гроші офіційний сайт, де представлені найкращі ігрові апарати не тільки від компанії Novomatic, але й інших відомих виробників видів азартних розваг.

Зовнішнє оформлення симулятора Diamond Trio

При першому погляді на цей ігровий автомат ви побачите п’ять барабанів для гри, а також дев’ять ліній для виграшу. Оформлення виконане в темних тонах. Весь фон має чорний колір, який зверху підсвічений яскравими променями світла від прожектора. Тут використовуються традиційні карткові символи в якості основних зображень. Вони, як і всі гральні апарати від Novomatic, мають найменший номінал для гри. Крім цього, тут є і картинки з зображенням алмазу, пістолета, червоного Ferrari, а також папки з секретними документами.

Найщедріший множник для цього ігрового автомата характерний для картинки із зображенням алмазу. Якщо ви зможете зібрати на одному з призових ліній 5 картинок із зображенням цього дорогоцінного каменю, то ваша ставка автоматично збільшиться в 5000 разів. 4 однакових зображення гарантовано увеличать вашу ставку в тисячу разів. На другому місці по функціоналу знаходиться картинка з зображенням червоного Ferrari. 5 однакових зображень зможуть збільшити ставку гравця в 2000 разів, а за 4 збігу гравець отримає збільшення ставки в 400 разів. На третьому місці знаходиться картинка з зображенням папки з секретними документами. 5 однакових зображень збільшать ставку гравця в 750 разів. Карткові символи, як вже було сказано раніше, мають найменші множники в ігровому симуляторі Даймонд тріо.

Найбільша грошову винагороду, на яке гравець може розраховувати в разі 5 збігів того чи іншого карткового символу, це збільшення ставки в 150 разів. Варто зазначити про ще кілька унікальних спеціальних картинок цього ігрового симулятора. Це три дівчини-секретних агента. Якщо ви зможете отримати на одній з призових ліній всіх 3 дівчат, тоді вам відкриються 12 безкоштовних обертань.

Оставить ответ