IKEA спроектувала віртуальну кухню для окулярів HTC

размещено в: Новости | 0
IKEA спроектувала віртуальну кухню для окулярів HTC
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Потенціал, який криє в собі технології віртуальної реальності, почав залучати великий бізнес. Інтерес до VR-систем проявила торговельна мережа з продажу меблів і товарів для дому IKEA, випустила на цьому тижні міні-гру для окулярів HTC Vive, які тільки-тільки почали доставляти покупцям.

IKEA VR Experience — це експериментальна програма, побудована на движку Unreal Engine 4 від студії Epic Games. Завдяки йому користувачі можуть ознайомитися з продукцією IKEA, гуляючи по віртуальному простору.

Приміщення, щоправда, поки лише одне — це 3D-кухня, яка майже нічим не відрізняється від справжньої, сказали в IKEA. Надівши VR-окуляри від HTC, користувачі можуть вільно переміщатися по кімнаті, змінювати кольори та оздоблення шафок, а також розглядати інтер’єр з висоти маленької дитини або дорослої людини

Крім того, VR Experience дозволяє “переміщуватися” в різні локації і взаємодіяти з деякими предметами. Наприклад, можна взяти сковорідку і поставити її на плиту або шкірку викинути в сміттєве відро.

У компанії підкреслили, що VR Experience — це пілотний проект, який проіснує до серпня 2016 року. У разі успіху IKEA, можливо, розробить в майбутньому та інші 3D-кімнати. Програму безкоштовно завантажити з ігрового каталогу Steam.

Джерело: IKEA VR Experience (Steam)

Оставить ответ